Een kerk kan niet zónder vrijwilligers. Ook onze kerk niet! We hebben dringend hulp nodig, zolang we vanwege de brand ‘kerken’ in het Noorddamcentrum, maar ook als de kerk na een grondige restauratie weer volledig hersteld is. Voor sommige onderdelen zijn we per direct op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

Vrijwilligers: ze zorgen ervoor dat de Torenkapel weer dagelijks geopend is voor een moment van gebed, zijn lid van de locatieraad, zetten zich in voor de herbouw, zorgen op zondag voor koffie na de vieringen of nemen zelf actief deel aan de vieringen, bemensen het secretariaat, gaan op huisbezoek, maken het parochieblad, en nog veel meer. Kortom: vrijwilligers zijn onmisbaar! We zijn momenteel hard op zoek naar:

  • lectoren– ondersteunen de leden van het pastoresteam tijdens kerkelijke vieringen, lezen de lezingen of gebeden voor en assisteren bij het uitreiken van de communie;
  • (uitvaart-)kosters– assisteren de pastores tijdens (uitvaart-)diensten en zorgen ervoor dat deze in goede banen verlopen;
  • koorleden– we hebben verschillende koren, elk met een eigen genre en repertoire. Er wordt op een vaste dag gerepeteerd en bij wisselende vieringen ondersteund;
  • secretariaatsmedewerkers– m.n. voor de vrijdagochtend; hieronder vallen lichte administratieve werkzaamheden, telefonisch contact en enige computerkennis
  • restauratiemedewerkers– voor het schoonmaken van de originele stenen uit de gewelven om opnieuw te kunnen gebruiken.

Als u zich betrokken voelt bij onze geloofsgemeenschap en de Urbanuskerk een warm toedraagt, en hieraan een actieve bijdrage wilt leveren of nadere informatie wenst, neemt u dan contact op met Kees de Raaff via kdraaff@urbanusbovenkerk.nl Voor hulp bij de restauratie kunt u direct contact opnemen met Marcel Hermanns, via tel. 06- 14711105 of restauratiebegeleider@urbanusbovenkerk.nl

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.