De Stichting Vrienden van de Bovenkerkse Urbanus organiseert de Open Torendag aanstaande zaterdag! Er is dan weer de mogelijkheid om de toren van de St. Urbanuskerk te beklimmen en zo van bovenaf in de kerk te kijken, die door de brand zwaar beschadigd is. Maar ook het weer lijkt mee te werken, en dan heeft u van bovenaf een prachtig uitzicht!

Bezichtiging:  van 11.00-16.00 uur.
Kinderen onder 1.20 m. geen toegang
Denk aan goede schoenen – men moet goed ter been zijn.
Wij verkopen: boeken, pennen en leien, en natuurlijk ook de heerlijke en unieke St. Urbanus Chocoladerepen, om geld bij elkaar te brengen voor de herbouw van onze kerk. Ook verkopen we wat te drinken als u soms moet wachten.
NB: meestal zijn de tijden dat de toren te bezichtigen is al ruim van te voren volgeboekt, houd hier rekening mee.

Tot zaterdag!

zie voor meer informatie ook de speciale donatiepagina