Op zondag 6 februari 2022 om 10:30 uur komt de eucharistieviering vanuit de Goede Herder, waarin pastoor-deken Eugène Jongerden en pastor Dea Broersen zullen voorgaan. Cantores van het Goede Herderkoor o.l.v. Ronald Dijkstra tekenen voor de zang, met Sigrid Bøgebjerg – Haffmans op het orgel.
Het thema van deze viering luidt ‘Durf te vertrouwen’, gebaseerd op de lezingen uit de Profeet Jesaja 6, 1-2a.3-8, de eerste brief van Paulus aan de christenen van Korinthe 15,1-11 en de mooie Evangelielezing volgens Lucas 5, 1-11. U kent vast het verhaal: de vissers die net volle netten vis hebben gevangen laten alles achter zich om Jezus te volgen, naar Zijn woord: ‘voortaan zullen jullie mensen vangen’.
Ook live te zien op de lokale televisie van RTVA! In Amstelveen op Ziggo 42, KPN 1380 (1 kanaal onder NPO1) en T-mobile 806.
De viering is voor iedereen met een PC of tablet te volgen via onderstaande link.
Misboekje
Klik hier voor het misboekje.
Collecte voor de gemeenschap
Zoals u zult begrijpen lopen de meeste kosten in onze locaties gewoon door, terwijl een belangrijk deel van onze inkomsten, namelijk de wekelijkse collecte, goeddeels stilgevallen is. Daarom vragen we aandacht voor uw vrijwillige bijdrage aan één van onze locaties ten behoeve van de collecte. Uiteraard kunt u de hoogte van het bedrag zelf bepalen, maar als suggestie geven we u mee dat 5 euro of meer zeer welkom zou zijn. Betaalmogelijkheden zijn: